HR Recruiter

Hledáme kandidáty/ky na občasnou výpomoc při hledání nových zaměstnanců, a správu HR agendy. Práce je vhodná pro ty, kteří studují. Odhadujeme agendu na 4h až 8h týdně.

Náplň práce

  • samostatné vyhledávání kandidátů na pozice dle zadání
  • práce se sociálními sítěmi (zejména LinkedIn)
  • přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)
  • úvodní pohovory s kandidáty po telefonu, příprava pro osobní setkání
  • nabídky pozic kandidátům
  • zadávání inzerce na otevřené pozice

Požadujeme

  • zkušenost s prací s LinkedIn, případně jinými sociálními sítěmi významnou výhodou
  • znalost AJ min. na pokročilé úrovni (schopnost ústní i písemné komunikace), výborná znalost ČJ podmínkou
  • dobrou znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint
  • výborné komunikační dovednosti
  • vyzrálé vystupování
  • flexibilitu
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • příjemné pracovní prostředí, kancelář přímo u metra Nádraží Holešovice
  • flexibilní pracovní dobu, v případě dohody možnost home office
  • nástup možný ihned
  • možnost spolupráce na DPP/IČ

Zájemci nás mohou kontaktovat na info@crossmasters.com